Matura

 

 

Program "Matura" to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą osiągnąć jak najlepszy wynik z nadchodzącego egzaminu dojrzałości. Wraz z naszymi nauczycielami stworzyliśmy specjalny program dostosowany do potrzeb maturzystów.

 

 

W toku nauki programu szkolnego, kładącego nacisk na gramatykę oraz wypowiedź pisemną, pragniemy wyróżnić umiejętność posługiwania się językiem wykorzystywany w późniejszym okresie, po zdanej maturze.

 

 

Realizując tę myśl, chcemy, aby program szkolny wspomagany był innymi metodami nauczania. Dzięki współpracy z ludźmi z różnych środowisk oraz z bogatym doświadczeniem życiowym i językowym, jesteśmy w stanie zagwarantować zadowalający efekt połączony ze świetną zabawą i rozrywką. W końcu w dobrej atmosferze jesteśmy w stanie lepiej przyswoić wiedzę i czuć się pewnie ze swoimi umiejętnościami.

Tryb nauczania

konwersacje z lektorami w języku angielskim

wspólne analizowanie filmów w języku angielskim

lekcje specjalne,

polegające na spotkaniach anglojęzycznych z ludźmi z różnych krajów i szerokich zainteresowaniach w wielu dziedzinach

wspólne wyjazdy i podróże kształtujące umiejętności

Sprawdź bezpłatnie swój poziom:

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami,
by uzyskać więcej informacji. 

Formularz

Szkoła językowa Warszawa
We're a worldwide community for online learning and teaching where anybody can acquire new skills and accomplish their objectives by connecting with others. We are dedicated to making a positive difference in the future of education.

MultiSpeak

Connect

Legal

instagram   instagram   instagram

All rights Reserved © Strony Internetowe Warszawa by MIZZO, 2023