8 klasa

 

 

Program "8 klasa" to wsparcie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku na egzaminie 8-klasisty, który może być przepustką dostania się do wymarzonego liceum lub technikum. 

W toku nauki programu szkolnego, kładącego nacisk na gramatykę oraz wypowiedzi pisemne, chcemy podkreślić zalety, jakie nauka nowego języka może wpływać na naszą osobowość i umiejętności. 

 

 

Dzięki wspomaganiu nauki programu szkolnego innymi metodami nauczania, takimi jak zabawy, interakcje czy quizy, łączymy naukę z czymś przyjemnym i niestandardowym. Współpraca z ludźmi z różnorodnym doświadczeniem pomaga indywidualnie podejść do młodszej grupy odbiorców i pomóc im w zdobywaniu wiedzy.

 

 

Kształcenie umiejętności językowych od najmłodszych lat to świetna okazja do rozwoju pasji i hobby. Wiele materiałów kierunkowych w internecie są w języku angielskim. Im wcześniej nauczymy się języka, tym łatwiej jest nam funkcjonować w wielokulturowym świecie, zdobywać nowe znajomości, pogłębiać wiedzę czy zainteresowania.

Tryb nauczania

konwersacje z lektorami w języku angielskim

wspólne analizowanie filmów w języku angielskim

lekcje specjalne,

polegające na spotkaniach anglojęzycznych z ludźmi z różnych krajów i szerokich zainteresowaniach w wielu dziedzinach

wspólne wyjazdy i podróże kształtujące umiejętności

Sprawdź bezpłatnie swój poziom:

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami,
by uzyskać więcej informacji. 

Formularz

Szkoła językowa Warszawa
We're a worldwide community for online learning and teaching where anybody can acquire new skills and accomplish their objectives by connecting with others. We are dedicated to making a positive difference in the future of education.

MultiSpeak

Connect

Legal

instagram   instagram   instagram

All rights Reserved © Strony Internetowe Warszawa by MIZZO, 2023