Eventy

 

17-26 lat:

Chciałbyś nauczyć się języka łącząc to z dobrą zabawą?

W naszej ofercie pojawią się także wyjazdy językowe zlokalizowane w malowniczych miejscach, takich jak Włochy, Hiszpania czy Wielka Brytania (pierwszy wyjazd planujemy pod koniec listopada).

Będziemy uczyć się języka w praktyce z native speakerami, rozmawiać po angielsku, włosku czy hiszpańsku (w zależności od grupy), a także miło spędzać czas! Nasi opiekunowie zadbają o dobrą atmosferę i przestrzeń do swobodnego wypowiadania się.

Wyjazdy językowe to także świetna okazja do zawarcia nowych znajomości, zawiązania przyjaźni i po prostu dobrej zabawy! Pozwolą na to wspólne aktywności i czas wolny po zajęciach.

 

14-16 lat

Dla młodszych Kursantów planujemy specjalną ofertę wyjazdów weekendowych na Mazury, na których wspólnie będziemy kształcić swoje umiejętności językowe.

Podczas nich będziemy komunikować się głównie w języku angielskim. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł wypowiadać się swobodnie, niezależnie od posiadanych umiejętności.

Ogniska, gry terenowe, jeziora, piękne widoki połączone z nauką i nawiązywaniem nowych znajomości to idealne rozwiązanie dla młodych osób, które chcą zdobywać wiedzę, a także dobrze się bawić.

wktótce ...

wktótce ...

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami,
by uzyskać więcej informacji. 

Formularz

Szkoła językowa Warszawa
We're a worldwide community for online learning and teaching where anybody can acquire new skills and accomplish their objectives by connecting with others. We are dedicated to making a positive difference in the future of education.

MultiSpeak

Connect

Legal

instagram   instagram   instagram

All rights Reserved © Strony Internetowe Warszawa by MIZZO, 2023