Poznaj nas

Paweł Mizura - lektor/wykładowca

 

jego hobby to sporty wodne - od windsurfingu, przez kitesurfing, po żeglarstwo. Znajomość języka angielskiego docenia najbardziej w codziennych sytuacjach oraz przy okazji podróży. Dzięki umiejętności komunikowania się w języku angielskim mógł w te wakacje popłynąć na wycieczkę życia - rejs katamaranem z przewodnikiem i załogą anglojęzyczną.

Zdaniem Pawła znajomość języków obcych pozwala poszerzać możliwości i horyzonty w każdej dziedzinie, również w swoich pasjach. Kursantom chce pokazać jak mogą wykorzystać angielski w dążeniu do swoich celów.

 

 

 

zdjcie sabiny na stron 2

 Sabina Kaczmarek - lektor/wykładowca

 

całe swoje dzieciństwo mieszkała we Włoszech. Jest otwarta na nowych ludzi, a dzięki mieszkaniu w innym kraju nauczyła się, że różnorodność jest bardzo ważna. Interesuje się nowymi kulturami i tradycjami, a możliwość nauczania innych osób włoskiego dodaje jej skrzydeł. Uśmiech i zadowolenie na twarzach uczniów są dla Sabiny bezcenne.

Dzięki dzieleniu się swoją wiedzą z innymi ciągle doskonali swoje umiejętności - nauka języka nie ma dla niej końca.

W przeszłości wiele lat swojego życia spędziła na tańcu, m. in. towarzyskim i klasycznym. Bardzo lubi śpiewać i pisać, daje jej to dużą satysfakcję. Sabina uwielbia także gotowanie, 

a kuchnia włoska pokazała jej, że z niczego można zrobić coś pysznego.

 

ola nowosad

Basia Dziekan - lektor/wykładowca

 

jej pasją są podróże. Znajomość języków pozwala jej na komunikacje oraz poznawanie kultury i historii danego miejsca. Dzięki temu może dowiedzieć się i nauczyć wielu rzeczy przez rozmowę z lokalnymi mieszkańcami.
Umiejętność języka angielskiego wykorzystywała także przez pewien czas pracując w restauracji. Basia była jedną z niewielu mówiących płynnie po angielsku osób, więc obsługiwała wszystkich zagranicznych klientów.

Uważa, że dzięki nauce języków otwieramy sobie drzwi na nowe możliwości. Możemy podróżować, czytać zagraniczne książki czy artykuły, oglądać filmy z oryginalnym dźwiękiem i dzięki temu także kształcić swoje umiejętności językowe.

 

 

 

Kacper Jabłoński - CSO

Jestem Dyrektorem Sprzedaży w naszej firmie, a dzięki zdolnościom komunikacyjnym szybko nawiązuje nowe kontakty i znajomości. Doceniam możliwość nauki poprzez zabawę, co stało się fundamentem przy powstawaniu Mu ltispeak. Jestem muzykiem, gram głównie na gitarze, ale kocham też śpiewać i grać na pianinie oraz perkusji. Możliwość nauki języków obcych jest dla mnie świetną okazją do rozwoju osobistego i swoich pasji. Chciałbym też przekazać tę ideę wszystkim przyszłym Kursantom szkoły Multispeak.

Paweł Dziekan - COO

Zawsze wierzyłem, że dobra atmosfera i uśmiech mają na nas pozytywny wpływ podczas nauki nowych rzeczy. Od lat moją pasją jest sport, od boksu, poprzez siłownie, po basen czy wspinaczkę. Kocham podróże, a za ich najważniejszy aspekt uważam możliwość zdobywania wiedzy o ciekawych miejscach, nawet na drugim końcu świata oraz okazję do treningu języków obcych. Dzięki możliwości szybkiego i wygodnego podróżowania znajomość języków jest naszym oknem na świat i szansą na ciągłe poszerzanie swoich horyzontów.

Cristian Benjamin - CEO

Prezes spółki. Z pochodzenia jestem Włochem, studiuję matematykę. Na co dzień zajmuję się udzielaniem korepetycji z matematyki, fizyki i języka włoskiego. Podchodzę do tego z wielką pasją i zaangażowaniem, a swoim uczniom staram się przekazywać wiedzę w swobodny i przyjemny sposób. Oprócz matematyki, moją pasją jest sport, głównie koszykówka i siłownia. Od wielu lat gram na instrumentach, takich jak perkusja, pianino i gitara.

W MultiSpeak stawiamy na efektywne nauczanie, pozbawione monotonii czy poczucia znudzenia. Nasz zespół stanowią młodzi ludzie – tacy jak wy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami,
by uzyskać więcej informacji. 

Formularz

Szkoła językowa Warszawa
We're a worldwide community for online learning and teaching where anybody can acquire new skills and accomplish their objectives by connecting with others. We are dedicated to making a positive difference in the future of education.

MultiSpeak

Connect

Legal

instagram   instagram   instagram

All rights Reserved © Strony Internetowe Warszawa by MIZZO, 2023