Kurs lifestyle
Źródło: pixabay.com

Kurs lifestyle

Witamy Cię w pierwszym wpisie na naszym blogu. Będziemy tutaj dzielić się z Wami naszą wiedzą, przybliżać rodzaje kursów, podsumowywać wydarzenia w MultiSpeak, wyjazdy i inicjatywy. Dziś chcemy opowiedzieć Wam trochę o jednym z kursów – Lifestyle.

Jeśli nie jesteś fanem pisania długich rozprawek, wkuwania na pamięć i powtarzania formułek - dobrze trafiłeś :) 

Program Lifestyle stworzyliśmy z myślą o tym, by przez dobrą zabawę w luźnej atmosferze uczyć się języka angielskiego, który przyda Ci się na co dzień. 

Interesujesz się popkulturą, masz wiele zainteresowań i hobby? Dzięki zajęciom w Multispeak rozwiniesz swoje pasje korzystając z materiałów, które są tworzone w j. angielskim. 

 

W naszej szkole stawiamy głównie na rozmowę – wiele osób zna gramatykę czy ciekawe słówka, ale ma blokadę przed mówieniem w obcym języku. Właśnie na to chcemy Was przygotować! Komunikatywność, nawet podstawowa, otwiera wiele drzwi i umożliwia nam poznawanie nowych ludzi, kultur i ciekawych miejsc na świecie.

 

Na zajęciach Lifestyle analizujemy filmy w języku angielskim, wspólnie tłumaczymy ulubione utwory muzyczne, uczymy się o social mediach i wspieramy Wasze cele. Jesteśmy po to, żebyście czuli się pewnie i swobodnie podczas codziennego używania języka obcego.

Praca w grupach pozwoli Wam się zintegrować, wymieniać poglądy czy przemyślenia oraz stworzyć przestrzeń, której przyświeca wspólny cel – brak monotonnego trybu nauczania.

Jeśli chcesz jednocześnie świetnie spędzać czas i uczyć angielskiego – dołącz do nas!

Wypełnij formularz na stronie, a my skontaktujemy się z Tobą, by omówić szczegóły.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami,
by uzyskać więcej informacji. 

Formularz

Szkoła językowa Warszawa
We're a worldwide community for online learning and teaching where anybody can acquire new skills and accomplish their objectives by connecting with others. We are dedicated to making a positive difference in the future of education.

MultiSpeak

Connect

Legal

instagram   instagram   instagram

All rights Reserved © Strony Internetowe Warszawa by MIZZO, 2023